Tovar doručujeme po celom Slovensku
Osobný odber už v ten istý deň

Brahama Market


Našim posolstvom je: Kvalitne a výhodne pod jednou strechou

Pomôžeme Vám rekonštruovať Váš byt, alebo dom. Ponúkame Vám možnosť vybrať si to, čo potrebujete zo širokého sortimentu produktov na zariadenie peknej a funkčnej kúpeľne. Poradíme a pomôžeme Vám aj v oblasti kúrenia, čerpacej techniky a kanalizácie. Záhradná technika je náš bonus pre majiteľov rodinných domov.

Radi by ste si kúpili kvalitný tovar a boli spokojní s tým, že ste urobili naozaj výhodnú kúpu? V našej predajni Vám ochotne poradí a pomôže odborný personál. Okrem širokej ponuky tovaru v oblasti vody, plynu a vykurovania máme k dispozícii aj všetko potrebné pre kanalizáciu, čerpaciu a záhradnú techniku. Ak si budete želať, zabezpečíme dovoz tovaru až k Vám domov.

História spoločnosti Brahama

Firma bola založená v roku 1991 pod názvom Štefan Pavlík - BRAHAMA a jej činnosť bola nasmerovaná do oblasti služieb a obchodu s čerpacou technikou. Opravy čerpadiel boli žiadanou službou nielen pre firmy, ale aj pre domácich užívateľov. Firma pôvodne sídlila v prenajatých priestoroch na Budovateľskej ulici v Prešove. Od roku 1993 sa v nových priestoroch na ulici Záhradná 33 naplno rozbehli obchodné aktivity s čerpacou technikou, vodárenským materiálom a zdravotnou keramikou.

V roku 2007 predajňu prebrala spoločnosť Tomkat s.r.o. a po kompletnej prestavbe so zväčšením predajnej plochy sa dodnes nesie pod názvom Brahama Market. Zásadné zmeny prebehli okrem vizuálu predajne aj v spôsobe predaja a to z veľkej časti samoobslužného a v neposlednom rade v rozšírení sortimentu o vykurovaciu techniku. V súčasnosti sa firma rozrástla na 20 zamestnancov a k maloobchodnej činnosti pribudol veľkoobchod fungujúci na celoslovenskej aj medzinárodnej úrovni sídliaci v Ľuboticiach pri Prešove priemyselná zóna Šarišské lúky.

Naším cieľom je spokojný zákazník, o ktorého sa stará kvalifikovaný a ochotný personál pultovým predajom, alebo zrýchleným samoobslužným predajom. Záleží nám na kvalite a komplexnosti ponúkaných služieb, preto školenia a komunikácia sú samozrejmosťou.

Tomáš a Katarína Juhásovci
Konatelia spoločnosti Tomkat s.r.o.